سارهاستینگ

گواهینامه SSL

گواهینامه SSL و اطلاعات بیشتر درباره آن :

گواهینامه SSL در دنیای امروزه می تواند به عنوان یک پیش نیاز اصلی برای وب سایت ها قلمداد شود. حین بازدید از یک سایت ، یکسری اطلاعات میان کاربر و سرور تبادل می شود. همانطور که نا امنی در فضای جامعه وجود دارد، این گونه فضاها نیز عاری از خطر نبوده و افرادی هستند که به هر نحو قصد ایجاد اختلال و سوءاستفاده داشته باشند. برای تامین امنیت ، گواهینامه SSL می تواند با کدگذاری اطلاعات این تبادل را ایمن کند. با این سیستم اطلاعات کد شده به هیچ عنوان قابل ردیابی و استراق سمع نیستند و به طور کامل محافظت می شوند.

گواهینامه SSL یک پروتکل استاندارد برای به رمز درآوردن اطلاعات رد و بدل شده بین وب سایت و بازدید کنندگان است . در این پروتکل کلیه اطلاعات دریافتی از بازدید کننده و ارسالی به وی طبق استانداردها و با کمک کلیدهایی رمز شده و پس از ارسال به مقصد نهایی رمزگشایی می شوند. این پروتکل مناسب وب سایت هایی است که اطلاعاتی را مانند شماره کارت بانکی یا مشخصات فردی کاربران و یا رمز اکانت های آنها را می گیرند . برای استفاده از این پروتکل نیاز به یک IP اختصاصی و یک گواهینامه معتبر و شناخته شده SSL است. در دنیا شرکتهای زیادی این گواهینامه را ارائه می کنند.

بنابراین سارهاستینگ به اشخاص و موسساتی که اطلاعات محرمانه از قبیل تراکنش مالی، اطلاعات فردی و سازمانی و مواردی از این قبیل با مخاطبین سایت خود تبادل دارند، تهیه گواهینامه SSL را پیشنهاد می کند :

  • برای دریافت گواهینامه SSL در صورتی که سرور میزبانی هاست شما از SNI پشتیبانی کند نیاز به یک IP اختصاصی نمی باشد.
  • قابل نصب روی تمامی دامنه های ملی و بین المللی می باشد.
  • جهت اطلاع از هزینه ثبت و شرایط سفارش با واحد فروش سارهاستینگ تماس حاصل نمایید.

همین حالا سفارش ثبت کنید
هاست لینوکس هاست لینوکس هاست لینوکس هاست لینوکس هاست لینوکس enamad-logo logo-samandehi logo-eanjoman هاست لینوکس هاست لینوکس هاست لینوکس هاست لینوکس

©کپی رایت 1392-1396 © طراحی توسط تیم توسعه و طراحی وب سارهاستینگ .